Şirketimiz

Efor Çadır Hakkımızda

Hakkımızda

Efor Çadır olarak 25 yılı aşkın zaman diliminde tente, branda, çelik konstrüksiyon iskeletli çadır sistemi gibi birçok ihtiyacın karşılanması hususunda hizmet veriyoruz.

Çadır, tente, şemsiye alanında ürettiğimiz asma germe çadır, fuar çadırı, şantiye çadırı, Konstrüksiyonlu Çadır, promosyon çadırı, Kızılay çadırı, afet çadırı, beton yorgan, fantüp, kurban çadırı, şeffaf kapama ve kiralık çadır üretimi yapıyoruz. Kaliteli ve ithal olan ürünlerimizi mekanınıza özel üreterek, benzersiz ve güvenli sistemler oluşturuyoruz. Pergole tente, yarasa tente, mafsallı tente, kamelya, körüklü tente, çift açılır tente ve sabit tente seçenekleriyle tente üretiminde hizmet vermekteyiz. Şeffaf Kapama Şemsiyelerin de eklendiği ürün gruplarımızda profesyonel uygulamalar yaptığımız alanlar, kaliteden ödün vermeyen yaklaşımlarımız dünya markası kıvamında ürünler sunmamızı sağlıyor.

Yılların deneyimiyle yola çıkan firmamız, açık alanların dekorasyonu için tercih edilen tüm ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. Kurumsal alanda hizmet verdiğimiz onlarca mutlu müşterimize çadır yemekhaneler, kurbanlık alanlar, şantiye çadırları ve kızılay çadırları konusunda hizmet verdik. Bu hizmet anlayışımızla çalışmaya devam ettiğimiz alternatiflerimiz son derece özel çözümler sunmuştur. Çadır üretimikonusunda uzman kadromuz, dünyanın en iyi ürünlerini üretme konusunda 25 yılı aşkındır deneyim elde etmiştir.


Dokun Ara